Пн, 13.05.2024, 14:47
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Ганно-Опанлинський НВК I-III ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [151]
ЗНО 2017 [4]
ЗНО 2018 [4]
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 11
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Головна сторінка


День Перемоги
09.05.2017, 21:58
Війна завжди починається раптово… Друга світова війна 1939-1945 років, що розпочалася внаслідок домовленостей націонал-соціалістичного (нацистського) режиму Німеччини та комуністичного тоталітарного режиму СРСР, стала найбільшою трагедією людства у XX столітті.

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, відповідно до Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» від 9 квітня 2015 року № 315-VIII в Україні щороку 9 травня відзначається державне свято ˗ День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги).

Офіційним символом святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні є квітка червоного маку — загальноприйнятий у світі символ відзначення пам'ятних днів Другої світової війни. В Україні використовується у власній стилізації, розробленій харківським дизайнером Сергієм Мішакіним. Гаслом пам'ятного дня є «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо».

Святкування приурочене Дню припинення бойових дій під час Другої світової війни, що ознаменувалося капітуляцією войовничої Німеччини. На території європейських країн-учасниць відмічено червону дату календаря 8 травня. Для України – це 9 травня 1945 року. Різниця у днях обумовлена часовими поясами, тож коли у Європі була пізня ніч восьмого числа. В Україні вже перейшло за північ славетного 9 травня.

Перші три роки після славетної перемоги, 9 травня вважалося все радянським вихідним, але згодом вказана традиція була відмінена. Лише через 20 років після пам’ятної дати було прийнято рішення надати Дню Перемоги статусу всесоюзного вихідного. Так залишається і донині, а, враховуючи, незначну кількість ветеранів, що лишилися, необхідність вшанування їх неоціненної участі являється не просто державним обов’язком, а справою честі для кожного українця.
 
Категорія: Мої файли | Додав: filnadin1987
Переглядів: 512 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar